Fakir erkekler neden tercih edilmiyor

SİZCE Fakir erkekler neden tercih edilmiyor

s-2759350d5dda1603f48dfd246a55e33600219352.gif

Zulfikar

New member
Kullanıcı
herşeye rağmen para şart diyorumm :p
Himm. İnanin bana ( belki bunu söylemek cok ayip ) nadir cok imkani olan bir erkek olarak soyluyorum ; maddiyat için gelen hanim mutluluk getirmiyor. :=) sadece sizden ve zamanınızdan alip gidiyor. :=)

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Himm. İnanin bana ( belki bunu söylemek cok ayip ) nadir cok imkani olan bir erkek olarak soyluyorum ; maddiyat için gelen hanim mutluluk getirmiyor. :=) sadece sizden ve zamanınızdan alip gidiyor. :=)
ama parasız olmazki

Minikçe

Well-known member
HanımZade

Babylie

New member
HanımZade
Fakir bir erkegi kalbi guzel oldugu icin sevebilir kadin ama bir yere kadar çnkü kadin istediklerini elde edemeyince istediği sevdigi bir elbiseyi ayakkabiyi vb. alamadigi zaman sevgi boyut değiştiriyor. Parayla saadet olmaz lqfi tamamiyoe fiyasko.. kim demis saadet olmaz ? biryerden 10.000 tl kazandiginizi dusunun mutlu olmazmiydiniz ? ben olmam diyen yoktur herhalde? ya da olmam diyen muhalefet yapmak icin soyler :D kadinlar maddiyata onem veriyor aaçıkc soylebilirim bende onem veriyorum 7 nisan yani 2 ay once dogum gunumde bana kia Sportage 2018 model araba hediye edildi erkek arkadasim tarafindan 1 aydie kullaniyorum ve cokda saadet doluyum mutluyum. arabamla istedigim yere gidiyor geziyorum nasil mutlu olmam ki? tabii birde kalp meselesi varvar. durumu cok iyi olan ama kalbi kotu olan bir erkek olur boylesiylede yaşanmaz o ayri.. ama hem iyi kalpli hem de durumu iyi bir erkek olunca tadindan yenmezz haliyle :)

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Güle güle kullan :) ne renk bilemedim
17Kia_Sportage_SX_9P_BlackCherry_LgtsOn_1302_036--trim-384x180.png
Fakir bir erkegi kalbi guzel oldugu icin sevebilir kadin ama bir yere kadar çnkü kadin istediklerini elde edemeyince istediği sevdigi bir elbiseyi ayakkabiyi vb. alamadigi zaman sevgi boyut değiştiriyor. Parayla saadet olmaz lqfi tamamiyoe fiyasko.. kim demis saadet olmaz ? biryerden 10.000 tl kazandiginizi dusunun mutlu olmazmiydiniz ? ben olmam diyen yoktur herhalde? ya da olmam diyen muhalefet yapmak icin soyler :D kadinlar maddiyata onem veriyor aaçıkc soylebilirim bende onem veriyorum 7 nisan yani 2 ay once dogum gunumde bana kia Sportage 2018 model araba hediye edildi erkek arkadasim tarafindan 1 aydie kullaniyorum ve cokda saadet doluyum mutluyum. arabamla istedigim yere gidiyor geziyorum nasil mutlu olmam ki? tabii birde kalp meselesi varvar. durumu cok iyi olan ama kalbi kotu olan bir erkek olur boylesiylede yaşanmaz o ayri.. ama hem iyi kalpli hem de durumu iyi bir erkek olunca tadindan yenmezz haliyle :)

Ahmet

New member
Kullanıcı
sırf fakir olduğu için tercih edilmiyorsa paraya tapan kızlara yakınlık göstermiş demektir

P

Piraye

Guest
Aşkla karın doymaz zihniyeti hakimdir bu kişiliklerde.
Fakat bilmiyorlar ki; " parayla da kalp doymaz hiçbir vakit "
Bu benim hep kullandığım bir sözümdür, sonuna dek de arkasındayım...

Fineas

Epik
Kullanıcı
hz ali ile hz fatıma anamızda fakir idi fatıma anamızın ceyızınde sade bı yastık yorgan var ıdı ama yınede mutlu olmuslar yerı gelmıs ac kalmıslar ama yınede yıyeceklerını paylasmıslardır. Hz ali efendımız hz fatımaya meyır olarak ne verebılırsın dıye soruldugunda kendı kılıcını bıle sunmustur tabıı peygamber efendımız almamıs.Bızım ornek almamız gereken kısıler. Herkes rahat yasamın pesınde oysa yetecek kadar olsun gonlun rahat huzurlu olsun yeter.

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Fakirim cokta Önemli degil Tercihin benim terchimde onemli

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Hiiiii Fakirumm

lalala

Moderator
Moderator
Ezelden beri var olan bu durum güçlü, avcı bir erkekle gerçekleşirken, günümüzde zengin erkek tercihine kadar gelmiştir.Erkeğin de kadınla güzel olduğu için evlenmesiyle eşdeğerdir aslında. Güzellik de, para da er geç bitebileceğine göre, aşık olduğunuz insanı tercih etmek mantıklı olandır.

BaRoN

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
felsecı bır yaklasım lakın gunumuz sartlarında asla olmayan bır durum :D malesef kalbın guzellıgını gormeyenokadar cok kısı varkı

Minikçe

Well-known member
HanımZade
İnsan birini sevdiyse sevmiştir burada sorun yok
Sorun çalışmayan erkekte var
Benim içinde aşk çok önemli
Ama spor ayakkabısız asla😂

Alt