özel *hayattan yeni bir mesajınız* var

ccozmo

New member
Kullanıcı
,
form99.jpg
,

~~savrulmuş duygular içerisinde yaşadıkların sana üzüntü veriyorsa.
geleceğinle ilgili endişeliysen yarınlar anlamsız ve bulanık geliyorsa haklısın`

.duyguların seni tatmin etmiyor hiçbirşeyin eskisi gibi olmayacağına inandın.

`inişleri ve çıkışlarını bilmediğin hayatta kendini bulamadığın için,
kontrol edilmeyen iç yaşantının güvenliğinden siren sesi geliyor``

,
form98.jpg
,

`herşeyden vazgeçmek istediğin mod da kararsız olduğun bir anda
bildiri geliyor *yıldızlardan bir mesaj var*
Bu mesaj ne olabilir`> ne olmalı isterdin. .
form34.jpg

ccozmo

New member
Kullanıcı
form100.jpg

bir daha konu açmayacağım belkide burdan biraz uzaklaşmam gerekiyor
sanırım doğru frekansta ama yanlış istasyondayım. çoğu konuda seviye atlamama rağmen uyum konusunda sınıfta kalıyorum .çünki değişik pencereden bakmasını, biliyorum ,davranışlarda farkındalık yaratmak ve duygularda etki uyandırmak hiçte zor deyil
aslında insanları sınıflandırmak yanlış gelmiyor bana zaten doğarken farklı kodlarda ve genetik yapıda olmak doğru düşündüğümün kanıtıdır.zor olan insanlardır.daha kötüsü
daha kötüsü yaşadığımız hayatın öncesinin bilinmez sonrasının flu ve kayıtdışı olması, bana üzüntü veriyor.
en kötüsü ne şu deizm deki düşünsel tasarı, apacık ama yetersiz ne yazık bu gezegenin nede evrenin kutsal mimar yok
kutsal mühendis hiç gelmedi olağanüstü özel güçlede henüz tanışamadım, işte yalnızlığım bu yüzden anlatabilirsem sevinirim .
iyi şanslar
form103.jpg

ccozmo

New member
Kullanıcı
form107.jpg

agnostism yada deizm hakkında düşüncesi olan ve paylaşmak isteyen kimse yokmu.oysa ne umutlarla katıldım sitenize,
etrafıma baktığım zaman insanların hep boş şeylerle ilgilendiğini görüyorum .yani sizler için perfect bir site ama
ama kullanmasını,ilgilendiğimiz konuların açılımını sunarken iç dinamiklerimizi yeterince kullanamadığımızı, bilimsel olmayan ve kozmik bilinçle
eşleşmeyen yeryüzü sohbetleri` bana keyfli ve eğlenceli gelmedi,yinede sizinle olmak güzel aslında profosyonel disko ve radıo dj lik tecrübem var.özel bulduğum ,psikoloji ve kişisel gelişim grubu evreni ve içinde olup bitenleri anlamaya yetecek düzeydedir. bilimle uzantısı olan gelişimi ve vizyon için uygun olan ortamıda hazırlar ,açtığım pencereyi pozitif görüyorsanız ve paylaşmaya değer buluyorsan seni dinlemek istiyorum,,
form110.jpg

Son düzenleme:

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Agnostisizm ile ilgili olarak benim çok fazla diyeceğim yok çünkü allah ın varlığı benim için tartışmaya açık değil.Bilinmezliği tartışmak elbette güzel ama o açıdan değil.yinede açtığınız bu konuda yazacaklar elbette olacaktır.deizm konusuda aynı şekilde.Tşk ler paylaşım için
Ekli dosyayı görüntüle 1220
agnostism yada deizm hakkında düşüncesi olan ve paylaşmak isteyen kimse yokmu.oysa ne umutlarla katıldım sitenize,
etrafıma baktığım zaman insanların hep boş şeylerle ilgilendiğini görüyorum .yani sizler için perfect bir site ama
ama kullanmasını,ilgilendiğimiz konuların açılımını sunarken iç dinamiklerimizi yeterince kullanamadığımızı, bilimsel olmayan ve kozmik bilinçle
eşleşmeyen yeryüzü sohbetleri` bana keyfli ve eğlenceli gelmedi,yinede sizinle olmak güzel aslında profosyonel disko ve radıo dj lik tecrübem var.özel bulduğum ,psikoloji ve kişisel gelişim grubu evreni ve içinde olup bitenleri anlamaya yetecek düzeydedir. bilimle uzantısı olan gelişimi ve vizyon için uygun olan ortamıda hazırlar ,açtığım pencereyi pozitif görüyorsanız ve paylaşmaya değer buluyorsan seni dinlememek istiyorum,,
Ekli dosyayı görüntüle 1221

ccozmo

New member
Kullanıcı
:sneaky:

DEİSM.jpg

Hayata olumlu bir yaklaşım her zaman olumsuz bir bakıştan ziyade daha ödüllendirici ve motive edici olur. İnsanların, durumlarına bakılmaksızın, olumlu ya da olumsuzları kucaklamak için bireysel bir tercihi vardır. Negatif üzerinde seçim yaparak ve üzerinde durarak, insanlar genellikle kendilerini felce uğratırlar. Biri depresif ve olumsuz düşünce iki ya da üç daha fazla ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Yakında sonsuz ve görünüşte olumsuz bir döngü haline geliyor. Suçluluk ve asıl günahı kabullenmeye hevesli olan Hıristiyan zihniyetinin yanı sıra, vekaleten ek bir doğal olmayan kurtuluş fikrinin, kendilerini olumsuzluk kurbanı olan milyonlarca insanın ıstırabını suçlayacağına inanıyorum.
DEİZM2.jpg

ccozmo

New member
Kullanıcı
çok güzel bir durum herşey yolunda ve hiçkimse duygusal ve düşünsel atmosfer yaratmak istemiyor.monolog hayatta rutine bağlı gereksiz işler yapmaya alışkın olarak devammı.bence eğlenmek için clup ve disco bar gibi yerlere gidilir ama burda insanlarla eğleniyorlar. çok ileri gittiğimiz zaman ya can sıkıcı oluruz yada engelle karşılaşırız.sanırım bu belirtilerin ucunda çocukluk dönemine ilişkin bazı ayrıntılar yatıyor .size yaramaz ve geveze özellikle erkek çocuklarla ilgili bir sır vereyimmi.onların küçükken ağlamalarına izin verilmemiş bastırılan içsel dürtü ve hisler yetişkin hayata geçince adeta intikam peşinde gibi tatmin etmeye çalışılıyor bu durumlar, anlayan bilirlki onları yetiştirenlerle daha çok alakalı. düşünürmüsünüz ,bebek nasıl geliyor` zihinsel duygusal ve bedensel olarak çıplak ve donanımsız onun bilinçaltı nasıl,pırıl pırıl ya sonra ebeveyn dedikleri sorumlu kişiler aldıkları eğitime ve görgüye paralel büyütüyor kız çocuğu anneyi erkekte babayı model alarak yetişiyor dolayısıyla çocuktaki psikolojik iklim çevresindeki insanlar tarafından giydirilir .sanırım küçükken istemediğimiz ne kadar şey varsa giydirdikleri için bugünleri yaşıyoruz.

Minikçe

Well-known member
HanımZade
çok güzel bir durum herşey yolunda ve hiçkimse duygusal ve düşünsel atmosfer yaratmak istemiyor.monolog hayatta rutine bağlı gereksiz işler yapmaya alışkın olarak devammı.bence eğlenmek için clup ve disco bar gibi yerlere gidilir ama burda insanlarla eğleniyorlar. çok ileri gittiğimiz zaman ya can sıkıcı oluruz yada engelle karşılaşırız.sanırım bu belirtilerin ucunda çocukluk dönemine ilişkin bazı ayrıntılar yatıyor .size yaramaz ve geveze özellikle erkek çocuklarla ilgili bir sır vereyimmi.onların küçükken ağlamalarına izin verilmemiş bastırılan içsel dürtü ve hisler yetişkin hayata geçince adeta intikam peşinde gibi tatmin etmeye çalışılıyor bu durumlar, anlayan bilirlki onları yetiştirenlerle daha çok alakalı. düşünürmüsünüz ,bebek nasıl geliyor` zihinsel duygusal ve bedensel olarak çıplak ve donanımsız onun bilinçaltı nasıl,pırıl pırıl ya sonra ebeveyn dedikleri sorumlu kişiler aldıkları eğitime ve görgüye paralel büyütüyor kız çocuğu anneyi erkekte babayı model alarak yetişiyor dolayısıyla çocuktaki psikolojik iklim çevresindeki insanlar tarafından giydirilir .sanırım küçükken istemediğimiz ne kadar şey varsa giydirdikleri için bugünleri yaşıyoruz.
demin bunu konuştum tamda.aile çok önemli.özellikle anne anne

Minikçe

Well-known member
HanımZade
bu aralar banada mesajlar geliyor.vur tekmeyi vur diye Haketmeyene değer verme diye:mad::mad::mad:
, Ekli dosyayı görüntüle 1193,

~~savrulmuş duygular içerisinde yaşadıkların sana üzüntü veriyorsa.
geleceğinle ilgili endişeliysen yarınlar anlamsız ve bulanık geliyorsa haklısın`

.duyguların seni tatmin etmiyor hiçbirşeyin eskisi gibi olmayacağına inandın.

`inişleri ve çıkışlarını bilmediğin hayatta kendini bulamadığın için,
kontrol edilmeyen iç yaşantının güvenliğinden siren sesi geliyor``

, Ekli dosyayı görüntüle 1189,

`herşeyden vazgeçmek istediğin mod da kararsız olduğun bir anda
bildiri geliyor *yıldızlardan bir mesaj var*
Bu mesaj ne olabilir`> ne olmalı isterdin. .
Ekli dosyayı görüntüle 1207

ccozmo

New member
Kullanıcı
bu aralar banada mesajlar geliyor.vur tekmeyi vur diye Haketmeyene değer verme diye:mad::mad::mad:
Nasıl yani iyilik için kötülük yapmaktan mı bahsediyoruz * yoksa zaten kötü olunca ,iyiye karşı
gerekli birikim ve tecrübeye sahip olmadığımızı yada sözel ve sayısal yeteneklerdeki beceriksizlikmi,
siz bilirsiniz :cool:

• Beğen
Tepkiler: aSk
Alt