Fakir erkekler neden tercih edilmiyor

SİZCE Fakir erkekler neden tercih edilmiyor

s-2759350d5dda1603f48dfd246a55e33600219352.gif

A

AyLa

Guest
Genel olarak bakar isek, kadın güven ister
Güven sadece bir erkeğin fiziksel gücünden ibaret değildir
Finansal açıdan da kendini güvende hissetmek ister
İlerde, evlenince muhtemelen çocuk sahibi olacak ve kendisi, bir süre de olsun, çalışamayacak.
Elbette ki kendi çalışıp, eşi evde kalan bayanlarda var. İstisnaları saymıyorum.
Kendisi ilerde çalışada, bir erkeğin evine getirdiği parayı belki de getiremeyecek, çünki biliyoruz ki, çoğu bayan işleri erkeklerin çalıştığı işler kadar verimli olmuyor (Kadın erkek ayırımı)
Buna karşı erkek te az kazanıyor ise ve evine bakmakta zorlanıyor ise, huzursuzluk ve kavgalar oluşacak .
Kadınlar bunu daha iyi görebiliyorlar.

Benim şahsi fikrim bunlar

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Genel olarak bakar isek, kadın güven ister
Güven sadece bir erkeğin fiziksel gücünden ibaret değildir
Finansal açıdan da kendini güvende hissetmek ister
İlerde, evlenince muhtemelen çocuk sahibi olacak ve kendisi, bir süre de olsun, çalışamayacak.
Elbette ki kendi çalışıp, eşi evde kalan bayanlarda var. İstisnaları saymıyorum.
Kendisi ilerde çalışada, bir erkeğin evine getirdiği parayı belki de getiremeyecek, çünki biliyoruz ki, çoğu bayan işleri erkeklerin çalıştığı işler kadar verimli olmuyor (Kadın erkek ayırımı)
Buna karşı erkek te az kazanıyor ise ve evine bakmakta zorlanıyor ise, huzursuzluk ve kavgalar oluşacak .
Kadınlar bunu daha iyi görebiliyorlar.

Benim şahsi fikrim bunlar
herşeye rağmen para şart diyorumm :p

Radioactive

New member
Kullanıcı
Evrimsel birşey.
Geçmişin çelimsiz, genleri bozuk mağara adamı ile, günümüzün meteliksiz, finansal güvencesi olmayan metropol adamı kadınların beyninde aynı etkiyi uyandırıyor.
" Bundan çocuk yapabilir miyim ? Hayır. "

Fineas

Epik
Kullanıcı
Kadın erkeğe ekonomik gelir olarak bakarsa tercih edilmez. Çünkü bu kadınlar kendilerine bakacak erkek ararlar çalışmak istemezler . Ve fakir erkek iyi bir gelecek için zor erkektir ilerde çoluk çocuk olucak onlarada iyi yaşam sağlamak gerek. Bence zenginliğe fakirliğe bakılmamali kadın gerçekten seviyorsa fakir erkeğinde kabul eder örneğin hz hatice annemiz zengindi peygamber efendimiz fakir ama çok mutlu evlilikleri oldu .Yeterki erkek çalışsın . ~

Zulfikar

New member
Kullanıcı
:=) Gulup Geçiyorum..

Alt