Sanal'da Aşk Yaşanabilir'mi ?

• Evet

• Hayır

• Yorumsuz

• Şöyle ki..

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
M

Muzik

Guest
Sanalda-ask-olur-mu.jpg

Never Give Up

Active member
Kullanıcı
Sanal aşk olmaz. O, sadece oyundur.

miZah

New member
Kullanıcı
Olabilceğini pek düşünmüyorum. Sahte kimlik ile dolaşmak nasılki suç sayılıyor. Sahte katekterde suçtur. Kişi olmadığı olamadığı rollere rahatlıkla bürünüp karşısında bulunan insanın hayallerini sonucunu düşünmeden sömürebiliyor. Anlık gelişen duygular sonucu olarak elde ettikten(kaba bir tabir ama anlayışı tanımlamak için kullanmam lazımdı) sonra anlamını yitiren bir ilişkiye dönüşüyor sanalda aşk alışkanlıktan öte bir şey değil. Bir çoğumuz yıkık dökük bir yaşantının sahipleriyiz. ilk söylemler her zaman iyidir. Son söylemlerde karekterimiz ortaya çıkıyor. En uysalımızın eli kanlı bir psikobat gibi tehditler savurdugunu. Neftet söylemleri ve küfürler. Çünkü sanalda bir durma noktası yok. yazmak söylemekten daha kolay. Bizlerden her zaman herşeyin en kolayın seçiyoruz. Kolay olan bir şeydende aşk çıkmaz. Bu sanal için geçrtli olan kendi düşüncelerimdir.

Dip not: reelde gerçek bir aşkın yaşanmasını kolay bulmuyorum.

E

Eqe

Guest
neden burda bizLer Robotmuyuz ? duyguLar yasamiyrmuyuz.. neden önyargiLisiniz ... yasanmiyorsa burda size göre insanLik disi birseyse duyguLar veya fikirLer dusunceLer hisLer vsLer...neden burdasiniz sorusunu sormak gerekiyor... siz reaLde Aski nasiL taniyOrsunuz... sanaL ask diye birsey yok .... zaten ask diyoruz biz bunLara... sizlerin kimLiginiz yokmu suan burda ?? yoksa sizler yaLanmisiniz... ben aLgiLiyamiyorum..

Son düzenleme:

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Çok alengirli bi o kadarda çetrefilli bi konuya barnak attınız bence referendum yapak :D :rolleyes:

Naniiş

New member
HanımZade
neden burda bizLer Robotmuyuz ? duyguLar yasamiyrmuyuz.. neden önyargiLisiniz ... yasanmiyorsa burda size göre insanLik disi birseyse duyguLar veya fikirLer dusunceLer hisLer vsLer...neden burdasiniz sorusunu sormak gerekiyor... siz reaLde Aski nasiL taniyOrsunuz... sanaL ask diye birsey yok .... zaten ask diyoruz biz bunLara... sizlerin kimLiginiz yokmu suan burda ?? yoksa sizler yaLanmisiniz... ben aLgiLiyamiyorum..
Sakın Şampiyon :?

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade

Xerox

New member
Kullanıcı
Çok derin mevzular. Deneyimlemek gerek :D:D

Ş

şovelye

Guest
KESİNLİKLE KATILMIYORUM.AŞK GERÇEKTİR.BURADAKİ KİŞİLER SANALDIR KİMSE KİMSEYİ TANIMIYOR,NASIL AŞK OLACAK SAHTE BİR YUZE SAHTE BİR İSİM'EMİ BIRAKIN BUNLARI SOHBETİNİZE BAKIN

Nihan

Farkım farkındalığında..
HanımZade
Aşk aranmakla bulunmaz hiç beklemediğiniz bir anda ve yerde o gelir sizi bulur..
Sanalda da olur reelde de ama aşkın temeli güvenmekse eğer sanalda bu durum daha zordur..
Bu zoru başardığınızda Aşkın en güzeli de elbette yaşanabilir ama tek bir şartla kesinlikle artık sanaldan çıkmalı ve bundan sonraki herşeyi reelde birlikte yaşamalısınız eğer sanalda devam ederseniz kıskancçık ve güvensizlik duygularınız ilişkinizi yıpratır..
Çünkü alternatiflerin olduğu yerde sadakat ve güven zordur..

KaraKiz (Fia)

New member
HanımZade
Mevzuu derin hiç bulasmayim en iyisi içinden çikamam :LOL::LOL:

Alt