Bugün Günlerden Galatasaray!

SoLo

New member
Kullanıcı
Vagner Love'sız bir Alanyaspor karşısında alınacak olası farklı galibiyet, sakın ola ki Tudor hakkındaki tedirginliğimizi örtbas etmemeli. Bunu birkaç defa tatbik ettik. Tabi olası bi 1-0, 2-1 ya da beraberlik gibi skor durumunda, Tudor aciliyetle kovulmalıdır. Çünkü bu maçta sadece taraftar için değil, takım için de moral-motivasyon gerekli. Galatasaray kulübü 5-1 gibi bir skorla değil ligde, Avrupa'da dahi yenilecek bir takım değildir. Başakşehir tarihimizdeki travmatik maçlardan biri olacaktır.
Bugün kadrodan beklentimiz, kanat ağırlıklı ve tek forvetli bir maç. Denayer iyi futbolcu ve tribün olarak severiz, fakat stoper olarak şu an için yetersiz. Maicon-Serdar Aziz'le devam. Sol bekte kariyerinin zirvesinde olan Linnes'i artık ilk 11'de görmek istiyoruz. Tolga Ciğerci solda, Mariano-Rodrigeuz ikilisi sağda ofansif anlamda işler yapacaktır. İnşallah haftaya Feghouli de cezası bitince, sahada yerini alacaktır.
Evet ben de oğlumla maça hazırlanıyorum an itibariyle :) Mutluyuz, çünkü bugün yine bir Galatasaray maçı var ve tarifi zor bir heyecan hakim.
#VurduğunGolOlsunCimbombom

Ekli dosyalar

• Papi.jpg
    Papi.jpg
    88.3 KB · Görüntüleme: 98

SoLo

New member
Kullanıcı
Sadece Galatasaray!

SoLo

New member
Kullanıcı
Galatasaray'ın ilk 11'i:
Muslera, Mariano, Maicon, Serdar, Latovlevici, Tolga, Selçuk, Ndiaye, Belhanda, Garry Rodrigues, Gomis

Bu adam Linnes'i kesmeye yemin etmiş. Lato orta bile yapamıyor, deli etme adam! Umarım bugün Fernando'nun yokluğunu çok hissetmeyiz. :(
Lato yine vasat olursa, sn Tudor burdan ilan ediyorum.. :salincak: (Sallana sallana... Aldın mesajı!)

SoLo

New member
Kullanıcı
Linnes'i çağıran tribün, Tudor'a cevabı verdi. Tudor'un ismi söylendiğinde, tüm stad ıslıkladı!
Garry Rodrigeuz sahada Tudor'a cevap veriyor! Aslanım benim..
Tolga'nın son dakika sakatlığı sebebiyle ilk 11'e giren Yasin ÖZTEKİN ne kadar bencil olduğunu kontraya çıkarken gösterdi!

SoLo

New member
Kullanıcı
Goooooooooooooooooool! Yasiiiiiiiiiiiiiinnn Öztekiiiiiiiiiiiiin! (Şerefsiz :happy_dance:)

SoLo

New member
Kullanıcı
O sen olsan bariiiiiiiiiiiiii..... Gooooooooooooool Gomissssssssss! :rock: (2-0)

SoLo

New member
Kullanıcı
Galatasaray deplasman canavarı Alanyaspor'u rahat geçti. Maç sonucu Galatasaray 2 Alanyaspor 0 :Kwona:

Alt