Güzel Kapak

CcNarNia

New member
Kullanıcı
adebayor_6875.jpg

[h=4]ER YA DA GEÇ ÖLECEĞİ[/h][FONT=&quot]Togo Milli Takımı kadrosundayken 2010 yılında silahlı saldırıya uğrayan Adebayor, ''Başakşehir'e imza atmadan önce Türkiye'deki terör olaylarından korkmadın mı?''sorusuna, ''Öleceksem, er ya da geç öleceğim. Nerede ve ne zaman bilemeyiz. Arkadaşlarım, stadyum yakınlarında bana dikkat etmemi söyledi. Restorantlara saldırıyorlar. Yemek yemeyelim mi? Havalimanlarına saldırıyorlar. Seyahat etmeyelim mi? Neresi güvende ki? Her sabah kalktığımda Allah'a dua ediyorum ve ruhumu ona teslim ediyorum. Gerisi önemli değil'' dedi.[/FONT]

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Helal olsun.
adebayor_6875.jpg

ER YA DA GEÇ ÖLECEĞİ

[FONT=&amp]Togo Milli Takımı kadrosundayken 2010 yılında silahlı saldırıya uğrayan Adebayor, ''Başakşehir'e imza atmadan önce Türkiye'deki terör olaylarından korkmadın mı?''sorusuna, ''Öleceksem, er ya da geç öleceğim. Nerede ve ne zaman bilemeyiz. Arkadaşlarım, stadyum yakınlarında bana dikkat etmemi söyledi. Restorantlara saldırıyorlar. Yemek yemeyelim mi? Havalimanlarına saldırıyorlar. Seyahat etmeyelim mi? Neresi güvende ki? Her sabah kalktığımda Allah'a dua ediyorum ve ruhumu ona teslim ediyorum. Gerisi önemli değil'' dedi.[/FONT]

A

AyLa

Guest
adebayor_6875.jpg

[h=4]er ya da geç öleceği[/h][font="]togo milli takımı kadrosundayken 2010 yılında silahlı saldırıya uğrayan adebayor, ''başakşehir'e imza atmadan önce türkiye'deki terör olaylarından korkmadın mı?''sorusuna, ''öleceksem, er ya da geç öleceğim. Nerede ve ne zaman bilemeyiz. Arkadaşlarım, stadyum yakınlarında bana dikkat etmemi söyledi. Restorantlara saldırıyorlar. Yemek yemeyelim mi? Havalimanlarına saldırıyorlar. Seyahat etmeyelim mi? Neresi güvende ki? Her sabah kalktığımda allah'a dua ediyorum ve ruhumu ona teslim ediyorum. Gerisi önemli değil'' dedi.[/font]

Allahına Kurban

CcNarNia

New member
Kullanıcı
23844546_1763399143754558_7156917921166014498_n.jpg

Gençlerbirliği forması giyen Brezilyalı forvet oyuncusu Jailton'un, Osmanlıspor'la oynanan maç öncesi okunan İstiklal Marşı sırasında yan dönmesi şaşkınlığa neden oldu.
Süper Lig'in 13. haftasında oynanan başkent derbisi öncesi seremonide ilginç bir an yaşandı.
İstiklal Marş sırasında herkesin yüzü dönükken, Gençlerbirliği oyuncusu Jailton Paraiba yan döndü.
BAYRAĞA DÖNDÜĞÜ DÜŞÜNÜLDÜ
Şaşkınlığa neden olan bu görüntüyle ilgili Jailton'dan henüz bir açıklama yapılmazken, Brezilyalı futbolcunun bayrağa döndüğü şeklinde yorumlar yapıldı.
Bayrağa saygıdan dolayı böyle yaptığı belirtilen Jailton'a sosyal medyadan takdir mesajları gönderildi.

Lucius

New member
Kullanıcı
Benim sporum=KİCK BOKS
kickboks-32j3pm01bdtyov4lz44qo0.jpg

Alt