Ne Tip Arkadaşlara Sahipsiniz ?

M

Muzik

Guest
62fab13f-da15-4781-bb44-c00a30ccb8ba.jpg

Optimist

Herkesin pozitiflik saçan bir arkadaşı vardır. Her durumun iyi yanını görmeyi başarır ve sizi de bu yönde olmak için teşvik ederler. Cesaretlendirici konuşma yapmak istediğinizde bu arkadaşınıza güvenebilirsiniz.

Olay sever

Bu arkadaşlar hayatınıza daima hareket katarlar. Onlarla birlikteyken ne yaşayacağınızı asla tahmin edemezsiniz ve onlar sayesinde hayatınız asla sıkıcı olmaz.

İlham kaynağı

Bu arkadaşınız bütün hayatını yoluna koymuştur ve sizin örnek aldığınız, daha çok ona benzemek istediğiniz kişidir. Sizi cesaretlendirir ve çalışmalarınıza, işlerinize odaklanmanızı sağlar.

Komik

Ne zaman bu arkadaşınızla birlikte olsanız kendinizi gülmekten alıkoyamazsınız. Sizin kabuğunuzdan çıkmanızı sağlar ve komiklikler yapmak için sizi cesaretlendirir. Her zaman gülümsemenizi sağlar.

Dinleyici

Size gerçekten de değer verir ve söyleyeceklerinizi can kulağıyla dinler. Kendine güvenli, hedeflerinizi bilen ve size bunları başarmanız için yardımcı olmak isteyen kişilerdir. Gecenin 4’ünde çekinmeden onu arayabilirsiniz ve aradığınız her desteği daima onda bulabilirsiniz.

Anne

Fazla koruyucu olsa da bunun tek nedeni size fazlasıyla değer vermesidir. Sarılmak istediğinizde, yardıma ihtiyacınız olduğunda, büyük kararlar vermeniz gerektiğinde daima ona güvenebilirsiniz. Zaman zaman ondan hiç istemediğiniz şeyleri de duyabilirsiniz ama o sizin daima iyiliğinizi düşünür ve sizi kollar.

Parti kızı

Ne zaman canınız eğlence istese ve dertlerinizden kurtulmak isteseniz bu arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Daima gece çıkmak için hazırdır ve sizi eğlendirmeyi başarır. Kimi zaman başkaları tarafından kötü örnek gibi görülse de asla sıkılmanıza izin vermez.

Bu arkadaşlarınızın değerini bilin ve onlarla geçirdiğiniz zamanların tadını çıkarın!

A

AyLa

Guest
Komik

Ne zaman bu arkadaşınızla birlikte olsanız kendinizi gülmekten alıkoyamazsınız. Sizin kabuğunuzdan çıkmanızı sağlar ve komiklikler yapmak için sizi cesaretlendirir. Her zaman gülümsemenizi sağlar.

Dinleyici

Size gerçekten de değer verir ve söyleyeceklerinizi can kulağıyla dinler. Kendine güvenli, hedeflerinizi bilen ve size bunları başarmanız için yardımcı olmak isteyen kişilerdir. Gecenin 4’ünde çekinmeden onu arayabilirsiniz ve aradığınız her desteği daima onda bulabilirsiniz.

Ben Arkadaşlarımdan çok memnunum.

Ama şunu da bilmeli;

Her ne şekil Arkadaşlara sahip olduğumuz, bizim seçimlerimize bağlıdır.

Minikçe

Well-known member
HanımZade
aklıma geldiğinde içimi çektiğim, gülümsediğim, yanındayken hiç:eek:ley: şüphe duymadan içimi dökebileceğim arkadaşlarım var benim. Tam istediğim gibi.İyiki varlar
Komik

Dinleyici

Ben Arkadaşlarımdan çok memnunum.

Ama şunu da bilmeli;

Her ne şekil Arkadaşlara sahip olduğumuz, bizim seçimlerimize bağlıdır.

A

AyLa

Guest
aklıma geldiğinde içimi çektiğim, gülümsediğim, yanındayken hiç:eek:ley: şüphe duymadan içimi dökebileceğim arkadaşlarım var benim. Tam istediğim gibi.İyiki varlar

Ne mutlu sana Miniğim
Allahım daim eylesin

Ve iyi ki sende varsın
;-)

Ahmet

New member
Kullanıcı
her kesimden her düşünceden toplumun her birimnden arkaadaşlarım vr ama tabiki bana yakınlık dereeler hepisinin aynı değil bazı arkadaslarım mahaleden belk selama selam olan bazıları belki bir mahale macında bir oyuncu bazıalrı belki gönül dünyamda taht kurmuş kardeslerm bazıları abim ablam bazıları bacım bazıları kankim ...

kısacası bazıları sadece bir gölge bazıalrı ise candan öte ...

A

AyLa

Guest
her kesimden her düşünceden toplumun her birimnden arkaadaşlarım vr ama tabiki bana yakınlık dereeler hepisinin aynı değil bazı arkadaslarım mahaleden belk selama selam olan bazıları belki bir mahale macında bir oyuncu bazıalrı belki gönül dünyamda taht kurmuş kardeslerm bazıları abim ablam bazıları bacım bazıları kankim ...

kısacası bazıları sadece bir gölge bazıalrı ise candan öte ...

Daim olsun dilerim Ahmet. Seni mutlu etmeleri önemli olan

Ahmet

New member
Kullanıcı
tskler @AyLa cümlemizin inş

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alt