iki cümle ile gününü özetle .)

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
Hayat ağacımdan bir yaprak daha düşüp zamanda savruldu gitti.
Daha kaç yaprak kaldı bilinmez ama, dilerim bugün de insan kalabilmişimdir.

cLaS

New member
Kullanıcı
Hızlanıyor muydu zaman,Yoksa yavaşlayan ben miydim? Demiş şair.ama saiirin dedigi beni pek alakadar etmiyor . Monotonlukla sıkıcı sinirli ve ayni zmanda icinde büyük bi sevgi ve ask besleyerek ve herzmanki gibi aşkından karşılık bulamayarak aşk izdirabiyla yanip kavrulan yuregimle birlikte berbat bi gün gecirdim. Yani anlayacağınız velhasıl benim gunlerim siir lerde yer alacak kadar güzel gecmiyor siirlerden nefret ediyorum siirler beni anlatmiyor sonuç olarak berbatbi gün geçirdiğimi siz saygıdeğer arkadaşlara arz ederim . Not: (Bu cümlede yazılanlar tamemen hayal ürünüdür) lütfen espirtiyel gözle bakın

AnKa

New member
HanımZade
Hızlanıyor muydu zaman,Yoksa yavaşlayan ben miydim? Demiş şair.ama saiirin dedigi beni pek alakadar etmiyor . Monotonlukla sıkıcı sinirli ve ayni zmanda icinde büyük bi sevgi ve ask besleyerek ve herzmanki gibi aşkından karşılık bulamayarak aşk izdirabiyla yanip kavrulan yuregimle birlikte berbat bi gün gecirdim. Yani anlayacağınız velhasıl benim gunlerim siir lerde yer alacak kadar güzel gecmiyor siirlerden nefret ediyorum siirler beni anlatmiyor sonuç olarak berbatbi gün geçirdiğimi siz saygıdeğer arkadaşlara arz ederim . Not: (Bu cümlede yazılanlar tamemen hayal ürünüdür) lütfen espirtiyel gözle bakın
Iyiki iki cumle demisimmm canom :)) 3 5 cumle desem destan yazcakmissin:d

AnKa

New member
HanımZade
Günün sonunda temsilii ben:))) cümle kuramicam:d

Ekli dosyalar

• 20200115_184327.jpg
    20200115_184327.jpg
    512.1 KB · Görüntüleme: 99

AnKa

New member
HanımZade
Ve yine yeniden yaşayarak ögrenmenin, bedeli en yuksek ödenecek ögrenme sekli oldugunu ogrendigimiz bir günü daha sonlandırdık. :rolleyes:

Alt