İkinci el bilgisayar alacağım

valibey123

New member
Kullanıcı
Selam dostlarım, tam da kısıtlı bütçeme uygun ikinci el ofis bilgisayarı alma durumum var. Farklı şehirdeki satıcı emin bir şekilde gönderirim dedi. checkhub.net ile bir şansımı deneyeyim diyorum. O şekilde alsam güvenli olur mu acaba? Deneyimleriniz varsa bu konuda yazar mısınız? Pozitif, negatif yorumlarınız beni çok mutlu edecek.

BaRoN

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Selam dostlarım, tam da kısıtlı bütçeme uygun ikinci el ofis bilgisayarı alma durumum var. Farklı şehirdeki satıcı emin bir şekilde gönderirim dedi. checkhub.net ile bir şansımı deneyeyim diyorum. O şekilde alsam güvenli olur mu acaba? Deneyimleriniz varsa bu konuda yazar mısınız? Pozitif, negatif yorumlarınız beni çok mutlu edecek.
Elektronik esyalarda bulunduğunuz bölgede gerçekleştiemeniz daha sağlıklı

xeon

New member
Kullanıcı
checkhub ile alabilirsin sıkıntı yaşamazsın... artıları: rapor çıkarıyorlar ve rapor sonucuna göre alabilir ve almayabilirsin, dolandırıcılık durumları olmuyor, uygun fiyata başka bir şehirden rahatlıkla cihaz alma şansınız oluyor.
eksileri: hizmet için aldıkları ücret biraz fazla gibi geliyor bana (40 ile 80 tl arası hizmet seçimine göre değişiyor), kargo ücretlerinin kullanıcılara ödetilmesi(takas işleminde 10tlx2=20tl, alış veya satış işleminde 10tl) karar sizin.

Alt