Her Kadının Okuması Gereken Motivasyon Sözleri

M

Muzik

Guest
mutlu-kad%C4%B1n2.jpg

Kendinizi bir kraliçe gibi düşünün. Bir kraliçe asla başarısız olmaktan korkmaz, onu bir atlama taşı olarak düşünür. -Oprah Winfrey

Başarısız olduysan ne olmuş? Hayat devam ediyor! Sadece başarısız olmayı göze alanlar yeni şeyleri keşfetme şansına sahiptir! -Lupita Nyong’o

Hayatta bazen başarısız olmak kaçınılmazdır. Bu durumda sizin yaşadığınızın kanıtıdır. Çünkü hiç başarısız olmamış biri, hiç yaşamış sayılamaz.-J.K. Rowling

Hayatta pek çok yenilgiyle karşılaşmış olabilirsiniz ancak bu sizin mağlup olduğunuz anlamına gelmez. Bu yenilgiler, sizin kim olduğunuzu keşfetme derslerinizdir. -Maya Angelou

Ben fırtınalardan korkmuyorum. Gemimi kullanmayı bu sayede öğreniyorum. -Louisa May Alcott

Hayat kişinin cesareti oranında küçülür veya büyür. -Anais Nin

mutlu-kad%C4%B1n-e1520367269703.jpg

Cesaret kas gibidir. Kullandıkça güçlenir. -Ruth Gordon

En cesur hareket, kendiniz için düşünebilmektir. -Coco Chanel

Eğer deneyecek cesaretin yoksa, asla hata yapamazsın. -Dolly Parton

Eğer korkularından kurtulmak istiyorsan, en korktuğun şeyi yapmalısın. -Elenor Roosevelt

Ben hayatın her zaman tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Bazı insanlar korkuyorsa, ileri gitmeleri mümkün değildir. Ancak hedefe ulaşmak isteyen tehlikeyi göze alır ve ulaşır. -Malala Yusufzay

Hayatınızın geri kalanı için en iyi olanı yapmayı seçebilirsiniz. -Louise Hay

Başkalarının sınırlı hayallerine takılıp kalmayın, sizin kendi hayalleriniz var ve onları asla sınırlamayın. -Mae Jemison

mutlu-kad%C4%B1n1-e1520367322876.jpg

Kendinizi motive etmek için konuşun, kendinizi dinleyin ve harekete geçin. -Gabby Douglas

Her şeyi bir kenara bırakın ve hayatınızın kurbanı değil, kahramanı olun. -Nora Ephron

Sen özgür, korkusuz ve başarılı bir kadın olmak için gereken her şeye sahipsin. -Tyra Banks

Eğer daha iyisini yapamazsan, bu yaptığına gülersin, olur biter! -Erma Bonbeck

Sevdiğin insanlar, hayata tutunmak için en iyi cankurtarandır. -Audrey Hepburn

Eğer yorgunsanız, dinlenin. Her gün mükemmel kadın olmak zorunda değilsiniz. -Jada Smith

İlk hedefimize uzanıp almak, başarının ilk adımı oluyor. -Sally Berger

Eğer bir şeyi beğenmiyorsanız değiştirin. Değiştirmeniz mümkün değilse, düşünme biçiminizi değiştirin. -Mary Engelbreit

mutlu-kadin.jpg

Yüzünüzü güneşe çevirin, o zaman gölgeleri göremezsiniz. -Helen Keller

Hayatta her şeye gülümsemeniz gerektiğini unutmazsanız, gülümseten pek çok olayla karşılaşırsınız. -Marilyn Monroe

Eğer içinizdeki inanç tohumlarını besler ve büyümesini teşvik ederseniz, hayatınızın kötü günleri hep azalır. -Susan Taylor

İnsanların zor zamanları geçirmek için hayali kaslara ihtiyaçları var ve o kaslar aklın içindedir. -Emily Dickinson

Zorluklarla karşılaştığınızda iki yol vardır. Ya zorluklar sizi değiştirir, ya bunlarla baş edebilmek için siz kendinizi geliştirirsiniz. -Phylis Bottome

Güç size verilmez. Alırsınız! -Beyoncé

Vazgeçemezsin! O zaman herkes gibi olursun! -Chris Evert

Başınıza gelen her kötü şeyden, daha fazla merhamet ve şefkat öğrenin. -Ellen DeGeneres

Alt